Posted: May 25, 2018

BAKAN ATAKAN, PROJESİ DEVAM EDEN VE TADİLAT GEREKTİREN BAZI YOLLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Bakanlık Özel Kalem Müdürü Ramadan Beysun ve Karayolları Dairesi Müdürü Ahmet Aydın’ın da Bakan Atakan’a eşlik ettiği inceleme gezisinde öncelikle Lefkoşa Güzelyurt güzergahındaki tadilat ve bakım gerektiren bölgelerde incelemelerde bulundu.

Devamı
Posted: May 22, 2018

TAKOGRAF ÇALIŞMALARI TAMAMLANIYOR

Sürücülerin trafik denetimlerinde ayrıntılı olarak kontrol edilebilmeleri için aracın hızını, kullanım süresini, sürücünün kimlik bilgilerini ve benzeri bilgileri kaydeden TAKOGRAF cihazlarının, ülkemize kayıtlı ve/veya projelerde çalışmak üzere sınırlı süre için gelen tüm ağır vasıtalarda (TIR, kamyon, kamyonet, otobüs, midibüs ve minibüslerde) zorunlu olarak kullanması dönemi başlıyor.

Devamı
Posted: May 22, 2018

ATAKAN: TOPLU TAŞIMA İÇİN SIFIRDAN ÇALIŞMA BAŞLATTIK

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, trafik güvenliği ile ilgili Bakanlığın projesini açıkladığı dünkü basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Devamı
Posted: May 21, 2018

ATAKAN: CAS’I KAPATMA KARARI YOK

Devamı
Posted: May 21, 2018

BAKAN ATAKAN, TRAFİK GÜVENLİĞİ KONUSUNDAKİ PROJEYİ TANITTI

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, daha güvenli bir trafik için Bakanlığın aldığı kararlar ve gerçekleştireceği projeleri bugün düzenlediği bir basın toplantısıyla tanıttı. Bakan Atakan, basın toplantısının açılışında şu sözleri sarf etti. 

Devamı
1234