BAKAN ATAKAN: " HALKIMIZIN REFAHI ADINA, 28 BELEDİYEMİZİN EMRİNDEYİZ."

BAKAN ATAKAN: " HALKIMIZIN REFAHI ADINA, 28 BELEDİYEMİZİN EMRİNDEYİZ."

Bakan Atakan LTB Başkanı Harmancı’yı kabul ederek, Lefkoşa’nın bazı sorunları hakkında görüştü…

Bakan Atakan: “Halkımızın refahı adına, 28 belediyemizin emrindeyiz”

Harmancı: “Bakanlığın artan çalışma temposundan memnunuz”

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı’yı kabul ederek, Lefkoşa’nın özellikle artan trafik sorununa alternatifler üretilebilmesi ve Lefkoşa trafiğinin rahatlatılmasına yönelik olarak ortaya konan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Bakan Atakan kabulünde yaptığı konuşmasında, KKTC’deki tüm belediyelerle, projeler bağlamında ciddi işbirliği yaratılması cabası içerisinde olduklarını dile getirerek, “bu bağlamada, özellikle LTB ile bu uyumu güzel bir biçimde sağladığımızı söyleyebilirim” dedi.

“LTB ile çok olumlu ve uyumlu bir işbirliğimiz var, bu tabii ki halkımıza, vatandaşlarımıza olumlu şekilde yansımaktadır. Bu işbirliğinin yansıması olarak, halkımızda yaratılan memnuniyeti görmekten de memnuniyet duyduğumu ifade etmem gerekir” diyen Bakan Atakan, “Birçok projemiz var, LTB’nin de birçok projesi var. Bu projeler içerisinde ortak ve ivedi hareket ederek, özellikle Lefkoşa’nın kangrenleşmiş trafik sorununa bir nebze olsun çözüm bulabilirsek, ne mutlu bizlere” diye konuştu.

Print
Posted: May 7, 2018,
Categories: Haberler,
Comments: 0,
Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x