LEFKOŞA - GİRNE ANAYOLU PROJESİNİN 2. ETABI YARIN BAŞLIYOR...

LEFKOŞA - GİRNE ANAYOLU PROJESİNİN 2. ETABI YARIN BAŞLIYOR...Lefkoşa – Girne Anayolu üzerindeki bakım, onarım ve üst yapı çalışmaları çerçevesinde uygulanan projenin ikinci etabı yarın (22.06.2018) başlıyor.

Bu kapsamda, Lefkoşa-Girne istikametinde St. Hilarion kavşağı ile Girne girişi katlı kavşak arasında alt yapı işleri, üst yapı işleri, asfalt kaplama ve yenileme, bordür, oto korkuluk ve duvar işleri yapılacaktır.

Çalışmaların iki buçuk ay kadar sürmesi beklenirken, söz konusu şerit trafiğe kapatılacaktır. İkinci etapta çalışmalar tamamlanana kadar trafik, yapımı 1 Haziran 2018’de tamamlanan Girne-Lefkoşa istikametindeki şeritten sağlanacaktır. 

Belirtilen güzergahı kullanacak tüm sürücülerin, trafik işaret ve işaretçilerine uyması ve belirtilen hız limitlerine riayet etmesini önemle duyururuz.

Bu arada 5 bin kg ve üzeri ağırlıkta olan kamyonların, Girne – Lefkoşa Anayolunda Girne girişi (altüst geçit) ile St. Hilarion mevkii arasında trafikte seyretmeleriyle ilgili 2 Mart 2018’de getirilen men uygulaması devam etmektedir. 

Print
Posted: Haz 21, 2018,
Comments: 0,
Tags: