BAKAN ATAKAN VODAFONE TELSİM YETKİLİLERİNİ KABUL ETTİ

BAKAN ATAKAN VODAFONE TELSİM YETKİLİLERİNİ KABUL ETTİ

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Vodafone Telsim Genel Müdürü Cenk Alper ve Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar’ı kabul etti. Nezaket ziyareti çerçevesinde geçen kabulde, KKTC’nin teknolojik alt yapısı ve iyileştirmeler için görüş alışverişinde de bulunuldu.


Bakan Atakan: “Ada için birlikte çalışmaya devam edeceğiz”

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Vodafone Telsim yetkililerini kabulünde yaptığı konuşmasında, Genel Müdürü Cenk Alper’e hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti.

Vodafone Telsim’in Kuzey Kıbrıs’ın ilk operatörü vurgusunu yapan Bakan Atakan, Ada’nın teknolojik alt yapısının iyileştirilmesi için birlikte çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.


Alper: “Dijital dönüşümün öncüsü olmak için yola çıktık”         

Vodafone Telsim’in KKTC’de dijital dönüşümün öncüsü olmak için yola çıktığını söyleyen Vodafone Telsim Genel Müdürü Cenk Alper, Kuzey Kıbrıs’ın geleceğine ve daha da kalkınmasına yönelik çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı. Alper ziyaretleri esnasında, Vodafone Türkiye’nin iletişim teknolojileriyle ve dijitalleşmede önemli yatırımlar yaptığına vurgu yaparak, bu yatırımların Kuzey Kıbrıs'ta da aynı şekilde devam edeceğini kaydetti.

Print
Posted: Tem 31, 2018,
Categories: Haberler,
Comments: 0,
Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x