Posted: Ara 3, 2018

KASIM'DA ALTI DENETİM

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Trafik Dairesi personeli ile PGM Trafik Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz hafta Derinya, Beyarmudu ve Metehan sınır kapılarında ticari araç denetimi gerçekleştirdi.

Devamı
Posted: Kas 26, 2018

BİLGİSAYAR SİSTEMİNDEKİ ARIZA GİDERİLMİŞTİR

Maliye Bakanlığı ana bilgisayar sistemindeki arıza nedeniyle, Trafik Dairesi’nin Lefkoşa’da bulunan Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği ile diğer tüm kazalardaki şubelerde hizmet verilememe sorunu arızanın giderilmesi ile ortadan kalkmıştır. Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği ile diğer tüm kazalardaki şubeler hizmet vermeye başlamıştır. Önemle duyurulur.

Devamı
Posted: Kas 26, 2018

ÖNEMLİ DUYURU !

Maliye Bakanlığı ana bilgisayar sistemindeki arıza nedeniyle, Trafik Dairesi’nin Lefkoşa’da bulunan Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği ile diğer tüm kazalardaki şubelerde hizmet verilememektedir.

Devamı
Posted: Kas 11, 2018

SON BİR HAFTADA ÜÇ FARKLI BÖLGEDE DENETİM YAPILDI

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Trafik Dairesi personeli ile PGM Trafik Müdürlüğü ekiplerinin son bir haftada gerçekleştirdiği üç farklı ticari araç denetimlerinde çok sayıda sürücü ve işletmeye kurallara uymadıkları ve kaçak yolcu taşıdıkları için ceza kesildi.

Devamı
Posted: Kas 9, 2018

SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE !

Eski Lefkoşa-Gazimağusa yolu, şimdiki DAÜ Bağlantı Yolu üzerinde, Gazimağusa istikametinde Güvercinlik kavşağına gelmeden yeni monte edilen hız tespit kamerası, 12 Kasım 2018 Pazartesi’nden itibaren devreye giriyor.

Devamı
RSS
1234567