Posted: Oca 28, 2019

FİLATELİ SERVİSİ YENİ BİNASINA TAŞINIYOR

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Posta Dairesi Müdürlüğü, flateli servisinin yeni binasına taşınması nedeniyle yarın hizmet veremeyeceğini duyurdu.

Devamı
Posted: Oca 28, 2019

SÜRÜCÜ EĞİTİCİSİ UYGULAMA SINAVI İLE İLGİLİ DUYURU

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı, Trafik Dairesi Sürücü Eğiticisi Sınav Komisyonu Başkanlığının SÜRÜCÜ EĞİTİCİSİ UYGULAMA SINAVI ile ilgili duyurusudur.
Devamı
Posted: Oca 24, 2019

YENİŞEHİR POSTANESİ HİZMET VERMEYE BAŞLIYOR

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığına bağlı Posta Dairesi’nin Yenişehir Postanesi, 28 Ocak 2019 tarihinden itibaren Posta ve Damga Pulu Satışı, Adi ve Kayıtlı Mektup Kabulü, Havale Kabul ve Ödeme, Koli ve APG Kabul işlemleri ile hizmet vermeye başlıyor. 

Devamı
Posted: Oca 24, 2019

VDSL HİZMETİ VERİLMEYE BAŞLANDI

Lefkoşa, Gönyeli, Haspolat ve Girne’de bazı bölgelerde VDSL hizmeti verilmeye başlanmıştır. ADSL’den çok daha yüksek hızlara ulaşılabilen VDSL teknolojisinden yararlanmak için santralden uzaklığın 1 km’yi geçmemesi gerekmektedir. VDSL teknolojisinde indirme hızı maksimum 100Mbit/s yükleme hızı da 50 Mbit/s seviyelerine kadar çıkabilmektedir. ADSL hizmetinde olduğu gibi hem telefonunuzu hemde internet aynı anda kullanılabilecektir.

Devamı
Posted: Oca 24, 2019

KARAYOLLARINDA ÜNİVERSİTELERİN DESTEĞİ ALINACAK

Son dönemlerde yaşadığımız aşırı yağışlar ve kaydedilen yağış miktarları bugüne kadar ülkemizde yapılan altyapıların yetersizliği gerçeğini hepimize göstermiştir.

Devamı
123