Posted: Eki 30, 2018

BAKAN ATAKAN, İSTANBUL HAVALİMANI’NIN AÇILIŞINA KATILDI

Türkiye Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın davetlisi olarak 20’den fazla ülkenin ulaştırma bakanlarıyla birlikte İstanbul Havalimanı’nın açılışına katılan Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, İstanbul’da bulunduğu süre içerisinde Türkiyeli meslektaşının konuk bakanlar onuruna pazar ve pazartesi gecesi verdiği yemeklere katıldı

Devamı
Posted: Eki 26, 2018

BAKAN ATAKAN YENİ HAVAALANININ AÇILIŞINA KATILIYOR

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, yapımı tamamlanan yeni havaalanının 29 Ekim’deki açılış törenine katılmak üzere, Türkiye Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan’ın davetlisi olarak, 28 Ekim Pazar günü Ercan Havalimanı’ndan İstanbul’a hareket edecek.

Devamı
Posted: Eki 26, 2018

BÜYÜKELÇİ KANBAY, BAKAN ATAKAN'A VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, KKTC’deki görev süresinin dolması nedeniyle Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan’a veda ziyaretinde bulundu.

Devamı
Posted: Eki 22, 2018

PAKET POSTA SİSTEMİ ELDEN GEÇİRİLİYOR

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Yenişehir’de hizmet veren “Paket Postanesi”nin yeni binasının hazır olduğunu, önümüzdeki dönemde de Girne ve Gazimağusa’daki paket postaneleri ile birlikte paket posta sisteminin elden geçirileceğini duyurdu.

Devamı
Posted: Eki 19, 2018

BAKAN ATAKAN'IN DÜNYA HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİ GÜNÜ MESAJI

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, 20 Ekim Dünya Hava Trafik Kontrolörleri günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Bakan Atakan mesajında şu ifadelere yer verdi: 

Devamı
12