Posted: Kas 29, 2018

POSTA DAİRESİ, 2018 TÜRK DÜNYASI KÜLTÜR BAŞKENTİ PUL SERGİSİ'NE KATILDI

KKTC Posta Dairesi, Kastamonu’da düzenlenen 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti Pul Sergisi’ne katılarak 1975’ten günümüze çeşitli pullar, ilk gün zarfları, orijinal çizimler ve ara renk örneklerini katılımcıların beğenisine sundu. 

Devamı
Posted: Kas 29, 2018

LEFKOŞA-GİRNE ANAYOLUNUN 2. ETABI YARIN TRAFİĞE AÇILIYOR

Yapımına 22 Haziran 2018’de başlanan Girne-Lefkoşa Anayolu Bakım Onarım Porjesi’nin 4.5km’lik ikinci etabı, yarın (30 Kasım 2018) kontrollü olarak trafiğe açılıyor.

Devamı
Posted: Kas 29, 2018

KUKK TOPLANTISINDA KARAYOLU VE DENİZ TAŞIMACILIĞI ELE ALINDI

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı ile TC Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında Kara Ulaştırması Karma Komisyon (KUKK) Toplantısı gerçekleştirildi. Bir önceki oturumu 2010 yılında yapılan komisyon toplantısında, geçen sürede iki ülke arasında karayolu ve deniz taşımacılığına ilişkin konular ele alındı. KKTC heyetine Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı müsteşarı Kemal Bağzıbağlı başkanlık ederken, TC heyetine ise TC Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses başkanlık etti.

Devamı
Posted: Kas 26, 2018

BİLGİSAYAR SİSTEMİNDEKİ ARIZA GİDERİLMİŞTİR

Maliye Bakanlığı ana bilgisayar sistemindeki arıza nedeniyle, Trafik Dairesi’nin Lefkoşa’da bulunan Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği ile diğer tüm kazalardaki şubelerde hizmet verilememe sorunu arızanın giderilmesi ile ortadan kalkmıştır. Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği ile diğer tüm kazalardaki şubeler hizmet vermeye başlamıştır. Önemle duyurulur.

Devamı
Posted: Kas 26, 2018

ÖNEMLİ DUYURU !

Maliye Bakanlığı ana bilgisayar sistemindeki arıza nedeniyle, Trafik Dairesi’nin Lefkoşa’da bulunan Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği ile diğer tüm kazalardaki şubelerde hizmet verilememektedir.

Devamı
123