Posted: Ağu 31, 2018

SORUNLAR GİDERİLDİ, İŞLEMLER HIZLANDI: 5 SAATTE 672 İŞLEM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği'nin yeni binaya taşınması ve sonrasında baş gösteren teknik sorunların giderilmesiyle birlikte, araç sahiplerine tam teşekküllü hizmet sunmaya başladı. Birim bugün saat 08.00 itibarıyla 9 vezne ile vatandaşa hizmet verdi.

Devamı
Posted: Ağu 30, 2018

SEYRÜSEFER HARÇLARI KONUSUNDA ÖNEMLİ DUYURU

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı Trafik Dairesi’nin altında hizmet veren Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği, eski KTHY binasındaki rezervasyon bölümüne taşınması nedeniyle 27 Ağustos Pazartesi günü hizmet verememiştir. 

Devamı
Posted: Ağu 28, 2018

ARAÇ KAYIT, MUAYENE VE RUHSATLANDIRMA ŞUBE AMİRLİĞİ YENİ BİNASINDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Trafik Dairesi’ne bağlı Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği’nin eski KTHY rezervasyon binasına taşınma çalışmaları dün tamamlanmış ve bugün itibarıyla yeni binada hizmet vermeye başlamıştır.

Devamı
Posted: Ağu 26, 2018

ARAÇ KAYIT, MUAYENE VE RUHSATLANDIRMA MERKEZ ŞUBE YARIN KAPALI OLACAK

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Trafik Dairesi’ne bağlı Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği, eski KTHY rezervasyon binasına taşınmaktadır. Halkımıza yeni binada sorunsuz şekilde hizmet verebilmek için, sadece Lefkoşa Merkez Şube, yarın (27 Ağustos 2018, Pazartesi) kapalı olacaktır. Amirliğimize bağlı tüm işlemler 28, 29 ve 31 Ağustos günleri mesai saatlerinde yapılabilecektir.

Devamı
Posted: Ağu 18, 2018

KAÇAK TAŞIMACILIK YAPAN ŞOFÖR VE İŞLETMELERE GÖZ AÇTIRILMADI

Polis Genel Müdürlüğü trafik ekipleri ile Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı Trafik Dairesi personeli, ülke genelinde ticari araç denetimi gerçekleştirdi, kaçak taşımacılara, eksik evrakı olan şoförlere ve protokol dışı araçlara göz açtırmadı.

Devamı
123